fbpx

O nás

Jmenujeme se Katka a Tomáš a celý tenhle projekt vznikl tak trochu náhodou. Pomáháme dvěma úžasným dámám (91 a 93 let), kterým se snažíme maximálně zpříjemnit život.

Nedávno nás napadlo, že pro babičky pořídíme diář, který by je motivoval k různým činnostem (pravidelně pít, trochu cvičit, kvalitně jíst), zlepšoval by jim náladu a třeba je i rozptýlil v dlouhých chvílích. Hledali jsme na internetu, ale nenašli nic, co by přesně odpovídalo našim představám, a proto jsme se rozhodli takový diář vytvořit.

Katka proto posbírala všechny vědomosti, které získala při studiu vysokých škol (Andragogika, Občanský sektor), během různých kurzů osobního rozvoje i v průběhu let interakce s babičkami a vytvořila nedatovaný diář. Ten jsme nazvali „Věk je jen číslo“. Proč takový název? Protože je to pravda! Díky našim babičkám víme, že když člověk žije aktivně a zaměstnává mozek, vypadá v devadesáti na sedmdesát a myslí lépe než za mlada! 🙂

Jsme přesvědčeni, že diář potěší člověka v každém věku, nejenom seniory, je velmi univerzální.

A protože Tomáš má jako koníček práci se dřevem, rozhodli jsme se do e-shopu přidat ještě pár drobností, které mohou udělat radost vám nebo vašim blízkým.

Děkujeme za návštěvu našeho webu a budete-li mít jakékoli dotazy, jsme vám k dispozici 😘

Katka a Tom

e-mail: ptejtese@vekjejencislo.cz

Facebook: https://www.facebook.com/vekjejencislodiar/

Instagram: https://www.instagram.com/vek_je_jen_cislo_diar/